Trening w parku: ćwiczenia przy drzewie [GALERIA]

Autor: Ola Żelazo

Jak ćwiczyć przy drzewie? Zacznij od wybrania najpiękniejszego drzewa w parku. Potem obejrzyj galerię ze zdjęciami instruktażowymi i poznaj zdrowotne zalety treningu w parku. Ćwiczenia rozciągające i relaksujące przy drzewie prezentuje trenerka fitnessu Ola Żelazo.

Lubisz ćwiczyć w parku? Ćwiczenia rozciągające przy drzewie to pomysł na rozgrzewkę przed właściwym treningiem.

Efekty ćwiczeń na świeżym powietrzu

Obcowanie z naturą zawsze jest przyjemnością. Każdy spacer, jogging, nordic walking czy marsz na świeżym powietrzu przyniesie mnóstwo korzyści. Dotleni organizm, poprawi krążenie krwi, złagodzi stres, a patrzenie na kolor zielony odpręży i poprawi skupienie po powrocie do pracy. Udowodniono, że w czasie 30 minut aktywności na zewnątrz, wydzieli się więcej hormonu szczęścia w organizmie, niż podczas treningu w pomieszczeniu zamkniętym.

Wypróbuj ćwiczenia przy drzewie

W związku z powyższym, zachęcam do aktywności na powietrzu. Bez względu na to, jaką formę wybierasz, znajdź na swojej drodze najpiękniejsze drzewo i wykonaj przedstawiony zestaw ćwiczeń. Dzięki nim wzmocnisz ciało, rozciągniesz mięśnie i na pewno poczujesz napływ energii. A zatem, do ćwiczeń!

Obejrzyj galerię zdjęć z ćwiczeniami przy drzewie

Trening w parku: ćwiczenia przy drzewie [GALERIA]
fot: Kalbar Zdjęcia ułożone są w kolejności wykonywania ćwiczeń. Po ich wykonaniu kontynuuj swoją aktywność. Ten zestaw ćwiczeń powtarzaj podczas każdego treningu na powietrzu. zobacz galerię
Zobacz także