Biżuteria sportowa - przegląd modnych dodatków dla aktywnych

Autor: Aleksandra Urbaniak

Biżuteria sportowa to sposób na wyrażenie siebie i pokazanie innym swojej pasji. Dyskretna bransoletka lub wisiorek nawiązujące do ulubionej dyscypliny sportu mogą być pasują do wielu stylizacji. Zobacz przegląd modnej biżuterii sportowej i wybierz najlepszą ozdobę dla siebie.

Wybierz oryginalną biżuterię sportową z motywem nawiązującym do ulubionej dyscypliny, jeśli chcesz pokazać innym, że twoją pasją jest sport i zdrowy styl życia. W sklepach oraz w internecie znajdziesz szeroki wybór bransoletek, wisiorków i kolczyków w różnych kolorach i stylach. Począwszy od prostych zawieszek na rzemyku, poprzez nowoczesne, silikonowe opaski, aż po biżuterię ze szlachetnych kruszców wysadzaną drogocennymi kamieniami. Noszone ozdoby będą nie tylko pięknie się prezentować, ale także będą motywować cię do jeszcze większego wysiłku.

Zobacz propozycje najmodniejszej biżuterii sportowej i sprawdź, jaki rodzaj będzie odpowiedni dla ciebie.

Biżuteria sportowa: biżuteria dla biegaczek
fot: Materiały prasowe Biżuteria dla biegaczek Miłośniczki biegania mogą wybrać tradycyjną bransoletkę na rzemyku lub silikonową opaskę, która tylko na pierwszy rzut wygląda jak zwykła biżuteria. Opaska Garmin Vivofit modnie się prezentuje, a jednocześnie mierzy tętno, przebiegnięty dystans i ilość spalonych kalorii. 1. Bransoletka z wisiorkiem ze srebra, cena: 100 zł 2. Bransoletka z motywem biegaczki, cena: 30 zł 3. Silikonowy naszyjnik magnetyczny, cena: 175 zł 4. Wielofunkcyjna opaska Garmin Vivofit, cena: ok. 400 zł zobacz galerię
Zobacz także