Wyzwanie #Fit4Summer - trening #15 WIDEO

Autor: redakcja Wformie24.pl

Trening #15 wyzwania #Fit4Summer skupia się na udach i pośladkach. Przygotuj się na dużą liczbę różnego rodzaju przysiadów i podskoków, które wymodelują i ujędrnią twoją pupę. Zobacz trening na WIDEO przygotowany przez Fit Mom Anię Dziedzic!

Jesteśmy na półmetku wyzwania #Fit4Summer! Trening #15 to prawdziwy kat dla twoich pośladków i ud. Każde ćwiczenie wykonaj na 100%, a szybko pożegnasz się z cellulitem i trzęsącą się "galaretką".

Włącz trening i ćwicz razem z Fit Mom Anią Dziedzic!

Jak ćwiczyć?

Każde z pokazywanych ćwiczeń wykonuj w dwóch seriach po 30 sekund każda - w pierwszej serii powoli, w drugiej bardzo szybko. Między rundami odpoczywaj przez 5 sekund.

Nie zapomnij o rozgrzewce przed treningiem oraz rozciągnięciu mięśni po skończonym wysiłku (skup się szczególnie na dobrym rozciągnięciu nóg i pośladków).

Polecamy
Zasady i harmonogram treningów #Fit4Summer

Zasady i harmonogram treningów #Fit4Summer

Już tylko kilka tygodni do wakacji, a ty nie zdążyłaś jeszcze zrobić formy na lato? Weź udział w czerwcowym wyzwaniu ...

Polecamy
Dieta #Fit4Summer - wskazówki co jeść i jak często, żeby trwale schudnąć

Dieta #Fit4Summer - wskazówki co jeść i jak często, żeby trwale schudnąć

Dzięki codziennym treningom w ramach #Fit4Summer masz szansę w zaledwie miesiąc wyszczuplić sylwetkę – ale wysiłek fizyczny to nie wszystko! Ćwiczenia ...

Aktualizacja: 14.06.2017 10:24
Zobacz także